Velkoodběratelé

  Velkoobchodní prodej na rok 2023 je již v plném proudu, zajistěte si stabilního dodavatele pro Vaše prodejní místo. Kontaktujte nás co nejdříve, zásoby se zmenšují, kontaktujte nás info@azavlahy.cz nebo tel. 602250498.

   Tato sekce je určena pro velkoodběratele, další prodejce, maloprodejce nebo zákazníky, kteří uvažují o nákupu min. 50 ks vánočních stromků. Nemusí být od jednoho druhu, ale může se jednat třeba o mix několika druhů vánočních stromků.

   Co se týká kvality stromků, prodáváme jen stromky, které bychom se nestyděli nabídnout našim spokojeným zákazníkům. Řežeme je co nejpozději, aby byly čerstvé. Prochází našim výběrem. Stromky na plantážích si sami kontrolujeme, vybíráme a řežeme je co nejpozději a vybíráme si tedy jen ty nejlepší kusy v dané kvalitě a velkoodběratelé či další prodejci již ze svých předchozích zkušeností vědí jaká kvalita jim bude dodána nemusí se strachovat co jim dojde, jak tomu často bývá u jiných překupníků.

   Velmi rádi někteří prodejci nebo dovozci do palet dávají a míchají různé velikosti a kvality stromků, než má zákazník objednané, dole bývají kvalitativně horší stromky než jsou navrchu palety , často bývá dodaný jiný počet stromků a špatně vypadající stromky se pak mnohdy nedají prodat. Nehledě na  skutečnost, že stromek často bývá uříznut již v první polovině listopadu. 

Jehlice našich stromků nejsou chemicky ošetřeny!
   Každý stromek je samostatně balen v ochranné síti, která brání poškození během přepravy a manipulaci.
Ke každému stému kusu stromku přidáváme jeden kus zdarma.

"Vánoce s opravdovým stromečkem"

Proč nakupovat stromky u nás:

 • Nákup přímo od pěstitele
 • Jehlice nejsou chemicky ošetřeny
 • Atraktivní ceny
 • Zabalení do sítě zdarma pro velkoodběratele
 • Zajišťujeme dopravu
 • Kvalita stromků
 • Půjčujeme vybavení pro prodej
 • Prodáváme vybavení pro prodej
 • Úprava paty stromků frézováním
 • Nabízíme doplňkový sortiment
 • Kompletní služby
 • 100 + 1 = stromek zdarma při nákupu 100 ks

Uvažujete o prodeji vánočních stromků například formou stánkového prodeje nebo v zahradnictvích nebo jiných firmách a nevíte jak začít, jaký druh stromku a kterou kvalitu zvolit, které stromky se nejvíce prodávají, jakou výšku stromku vybrat, kdy si stromky objednat, jak stromky dovést nebo nemáte patřičné vybavení baličku stromků či frézu na kmínky - NEVADÍ, kontaktujte nás na info@azavlahy.cz a naši pracovníci Vám rádi poradí a nabídnou vhodné řešení. Nabízíme vám možnost nákupu baličky vánočních stromků, balících sítí nebo frézky na kmínky v našem internetovém obchodě https://www.azavlahyshop.cz

Pokud nechcete investovat do nákupu baličky stromků, máme pro Vás řešení:

 • Baličku stromků si můžete u nás zapůjčit po dobu prodeje cena: 105 Kč/den

Nevhodnější dobou pro objednávku stromků u nás je srpen až září, kdy se již stromky značí na plantážích a je nejširší výběr. V této době poskytujeme také slevy za včasné objednávky.

Velkoobchodní ceník Vám zašleme na vyžádání - kontaktujte nás - email: info@azavlahy.cz nebo telefon 602 250 498

Kvalitativní parametry stromků - jak bude stromek vypadat

Borovice lesní, borovice černá, smrk pichlavý a smrk ztepilý - tyto druhy stromků jsou dodávány v kvalitě mix, stromek nemusí být absolutně pravidelný - tvar a vzhled stromku je vždy individuální a každý zákazník preferuje jiný tvar stromku. Kvalita mix obsahuje stromky absolutně souměrné a to jak úzké, široké, husté či řídké nebo stromky s drobnější vadou, chybějící větévkou, zakřivený kmínek, nesouměrný růst, atd. Všechny stromky mají špičku a jsou prodejné. Vzhledem k nízké cenové hladině nejsou tyto druhy dále již kvalitativně děleny.

Jedle kavkazské máme z kvalitativního hlediska rozděleny do několika kategorií, které se liší svou kvalitou. Rozdělení je i z cenového důvodu, protože se jedná o cenově dražší stromek než je tomu u borovic nebo smrků a každý zákazník preferuje jiný tvar a kvalitu jedliček.

Jedle kavkazská - ECONOMY - vypadají jako jedličky rostlé v lesních školkách. Jsou méně husté, habitus mají většinou štíhlý, barva jehlic nemusí být tmavě zelená, stromečky mohou mít chybějící větévku či několik růstových odchylek a tvar stromku může být s několika růstovými odchylkami. Jedná se o stromky s dobrou cenou v poměru ke kvalitě. Stromky jsou primárně určené pro zákazníky, kteří preferují nízkou cenu na úkor kvality.

Jedle kavkazská - STANDARD - vypadají velmi přirozeně, jsou z dravé, méně husté než typ EXTRA, můžou mít chybějící větévku nebo 2-4 odchylky. Tyto stromky jsou pohledově tvarově harmonické, symetrické a dobře vypadající. Je to typ stromků, který se nejvíce prodává.

Jedle kavkazská - EXTRA - velmi husté a symetrické stromky, které mají harmonický a pravidelný tvar a vypadají velice atraktivně, jsou rovné. Mohou mít drobnou vadu nebo menší defekty, které zákazník prakticky není schopen rozeznat. Barva jehlic je tmavě zelená, stromky jsou souměrné a mají symetrický tvar. Tyto stromky jsou primárně určeny pro náročné zákazníky, kteří hledají atraktivní stromky do reprezentativních prostor, hal, zámků, úřadů, restaurací, škol, atd.

Jedle kavkazská - PRIMA jedná se o kvalitativně nejlepší jedličky, stromky jsou intenzivně tvarované, pěstování je ve větším sponu aby stromek měl dostatek světla. Velice pěkné , husté stromky s harmonickým tvarem, barva jehlic je tmavě zelená, stromky jsou bez defektů a vad, vrcholový přeslen má 4 až 5 symetrických   větviček. Vzdálenost mezi vrcholovým přeslenem a špičkou stromku by neměla přesáhnout 40 cm. Jedná se o velmi husté a symetrické stromky, které mají harmonický a pravidelný tvar a vypadají velice atraktivně, jsou rovné. Tyto stromky jsou primárně určeny pro náročné zákazníky a reprezentativní prostory.

Fotogalerie